Genel Tanıtım

Tanıtım

13 yıldır Gaziantep ilimizde işitme alanında fark yaratmayı hedefleyen uzman kadromuz, teknolojik altyapısı ve üstün hizmet kalitesi ile perakende sektöründe son 3 senedir de İDEAL İŞİTME Merkezi olarak yeni konseptini oluşturdu.

İDEAL İŞİTME Merkezi 'nin öncelikli amacı, işitme sorunlarının uzmanlıkla ve doğru teknolojilerle kolayca çözülebilecek sorunlar olduğu gerçeğinden hareketle işitme sorunu yaşayanların sorunlarını çözerek yaşamlarını kaliteli hale getirebilmektir.
 
İDEAL İŞİTME Merkezi, ülkemizde işitme sektöründe daha önce var olan; işitme sorunu yaşayanlara standart çözümler önermek yerine her yaştan insan için kişiye özel ve en doğru çözümü sunmayı, sorunların çözümüne uygun olmayan, belirli kalite seviyesini yakalayamamış işitme cihazlarının satışını yapmak yerine yararlılığı bilimsel olarak kanıtlanmış, alanında öncü işitme ekipmanlarını uygun fiyatlarla ve standartların üzerinde garanti süresiyle sunarak hizmetlerinde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini temel almayı prensip olarak benimsemiştir.

İDEAL İŞİTME Merkezi 2010 Ocak ayından beri daha kaliteli ve doğru hizmet verebilme adına yeni yeri ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye başlamasına rağmen arkasında Gaziantep ilinde 13 yılı aşan tecrübe barındırmaktadır.

. İDEAL İŞİTME Merkezi doğru teşhis ve bundan sonrasında uygulanacak yöntemlere doğru ışık tutabilmek amacıyla klinik odyolojiyi en son teknojiyle hizmetinize sunmaya çalışmaktadır. YENİ DOĞAN tarama testleri (Oto Akustik Emisyon,TEOAE ve DPOAE) , Supraliminer testler (ABR,ASSR),Saf Ses Odyometri, Timpanometri, Akustik Reflex, Serbest Saha,İşitme Cihazlı veya Koklear İmplantlı kullanıcıların işitme testleri vb. klinik uygulamalara Gaziantep ilimizde öncülük yapmıştır.

Hayatı duymanın ve bizce en önemlisi duyduklarınızı anlamanın ideal yolunu sunabilmek bizim için çok önemli.